Po kwaśnej stronie jabłka: „Perlaż” produktów Apple

Po kwaśnej stronie jabłka: „Perlaż” produktów Apple
Nietrudno zauważyć, że Apple niemal do perfekcji opanowało technikę sprzedawania zwykłego sprzętu elektronicznego jako czegoś wyjątkowego. Skutecznie przekonuje swoich klientów, że mają do czynienia z unikalnymi produktami, aspirującymi do klasy premium. Podkreśleniem tych aspiracji są sklepy Apple – technologiczne delikatesy z bardzo ograniczoną ofertą i paskarskimi cenami ledwie tylko maskowanymi przez opary mistycyzmu.

Recenzja Mac Mini

Recenzja Mac Mini
Apple zdecydowało się odświeżyć linię swoich najmniejszych komputerów stacjonarnych – Mac Mini. Nowe urządzenie względem ubiegłorocznej wersji zyskało sporo na wydajności dzięki zastosowaniu procesorów z linii Sandy Bridge.

5 aplikacji pomagających w osobistej organizacji

5 aplikacji pomagających w osobistej organizacji
Każdy z nas ma na co dzień dużo do zrobienia. Zapłacenie rachunku, umówienie się z dentystą, zakupy świąteczne lub spotkanie ze znajomymi… Są ludzie, którzy potrafią sami o wszystkim pamiętać, lecz inni, nie wyposażeni w niezawodną pamięć pomagają sobie np. karteczkami. Dla tych nieco gorzej zorganizowanych i tych, którzy lubią wszystko dokładnie zaplanować przygotowałem listę przydatnych aplikacji, które pomogą nam przebrnąć przez ogrom zadań dnia powszedniego.

iCloud: Czym jest chmura Apple?

iCloud: Czym jest chmura Apple?
Cloud Computing w ogólności, a iCloud w szczególności to gorące tematy ostatnich tygodni. Miało być rewolucyjne rozwiązanie, ze sceny zapowiadano kolejny „amazing”, tymczasem firma Apple znowu zapakowała stare rozwiązania do nowego pudełka. Trochę ujęła, trochę dodała i zaprezentowała powstałą mieszankę jako nowy produkt. No cóż, takie są prawa marketingu, ale co z tego wszystkiego wynika dla typowego użytkownika produktów firmy z Cupertino?